תחזוקת אתרים

 

תחזוקת אתרים ככלי לשימור עדכניות ורלוונטיות של אתרים
יש לכם אתר חדש ? מזל טוב, תתחדשו, זה הזמן להטיח בקבוק שמפניה (וירטואלי !) על הקיר הקרוב אליכם, ולהישען אחורה בעונג על הספה. כמה טוב עכשיו כשסיימתם לעבוד קשה, כמה נעים כשהשקט חזר לביתכם וכמה טוב שמעכשיו האתר שלכם ינהל את עצמו. מה, לא ?

אז זהו, שלא. תחזוקת אתרים לא קורית מעצמה
אתר אינטרנט מחייב נוכחות אינטרנטית רצופה ועדכנית, שמטרתה לשמור את האתר רלוונטי, הן עבור הגולשים והן עבור מנועי החיפוש (לצורכי קידום האתר, זאת אומרת). תחזוקת אתרים כוללת את הנושאים הבאים:

1. איתור, איסוף וכתיבה של תכנים לאתר (מאמרים, תמונות, חדשות נגללות וחדשות בעמוד הראשי).

2. טיוב החומר ושיפור הכתיבה שלו (כתיבה שיווקית, קופירייטינג, עריכה לשונית, שכתוב) תוך שימוש במילות המפתח שהוגדרו באופן ספציפי לאתר המטופל.
3. תחזוקת אתרים באמצעות הוספת מדיה – תמונות, סרטים ופלאש.

4. הוספת קישורים פנימיים וחיצוניים, קישור האתר אל אתרים משלימים או מתחרים על מנת ליצור החלפת קישורים.

כל היתרונות שבביצוע תחזוקת אתרים במיקור חוץ
1. הוצאה של תהליכי תחזוקת אתרים החוצה אל מומחים בתחום מאפשרת לבעלי האתרים את השקט הנפשי, ואת הידיעה כי האתר שלכם מצוי בידיים טובות ומקצועיות.

2. תחזוקת אתרים נדרשת להתבצע בידי מי שמכירים מערכות לניהול תוכן, ויודעים כיצד לנהל את האתר במהירות וביעילות.

3. תחזוקת אתרים טובה תבוצע גם בידי מי שמומחים בכתיבה, ויודעים כיצד ליצור עניין בטקסט – הן עבור הקורא והן עבור מנועי החיפוש התרים אחר מילות מפתח.

4. תחזוקת אתרים נדרשת להתבצע אצל מי שהם בעלי הידע לקידום האתר. גם אם בניתם את האתר בחוכמה ושילבתם בו קידום אתרים (אורגני או בתשלום), העבודה עדיין לא תמה. תחזוקת אתרים בתחום זה כוללת טיוב של התכנים על פי מילות המפתח שנבחרו לאתר, חיפוש ומחקר עיתי אחר מילות מפתח חדשות, בדיקת הסטטיסטיקות של האתר, וכן שיפור תמידי של ציון האתר בגוגל.

5. תחזוקת אתרים כוללת גם שילוב של קמפיינים שיווקיים ופרסומיים באתר, הן ברמת התוכן והן ברמת הבאנרים והעבודה מול פורטלים גדולים לפי צורך.

6. תחזוקת אתרים יוצרת עניין לגולש. גולשים אינם רוצים להיכנס לאתר ולראות שוב את אותו המידע שהופיע בו, הם אוהבים לחפש מה חדש ומה השתנה. אנחנו כאמור מבינים כי אתם כבעלי האתר חסרים את הזמן ואת הניסיון לבצע את העדכונים באופן עצמי, ולפיכך מציעים את שירותינו בתחום תחזוקת אתרים בעבורכם.

 

תחזוקת אתרים

 
 

תחזוקת אתרים
אחד הדברים החשובים באתר הוא תחזוקה שוטפת של האתר עם עדכון יום יומי כמו חדשות אחרונות עדכונים חדשים המתרחשים בחברה , הוספת מוצרים ושירות , עדכון תמונות וכדומה , אנו , נספק לכם עדכונים שוטפים של החזקת האתר תוך שימת דגש מקצועי על רמת התכנים וחיזוק מילות מפתח ספציפיות , מוצרים מסוימים או סוגי שירות חדשים , אנו עושים הכול להבליט ולהדגיש בצורה ממוקדת לפי הצורך הקיים בחברה , אין ספק שכל מנוע חיפוש שסורק באתר יכול לדעת אם האתר מתוחזק ומנוהל ע"י מנהל אתר מקצועי , מה שמראה על רצינות בעל האתר וחיזוק האתר בתחומו.

תפקידות, כחלק מקידום האתר, אנו מתחזקים אתרים, ומעדכנים אותם בהתאם לדרישות של גוגל, גוגל רוצה לתת את החדשות האחרונות והמעודכנות לגולש , לכן אנו כאן, בכדי לספק לגולשים את המידע העדכני והאחרון , תחזוקה נכונה של אתר מאפשר לגולש ןלהרגיש שהאתר שבו הוא גולש מספק מידע יום יומי ולכן הוא יודע שכאן הוא מקבל את הפרטים האחרונים בתחום בו הוא ביקש לקבל מידע, התפקיד שלהו הוא לתת לגולש מידע אמין ועדכני מידי יום .
 
 
 
תחזוקת אתרים
 
תנועה ממוקדת באתר שלך!
 
 
 
עדכון יומי של אתרים
 
עדכון יומי של אתרים
 
 
 
קידום אתרים
 

קידום אורגני בשילוב עדכון יום יומי