קידום אתרים בגוגל
 
 
 
קידום אתרים בגוגל – בואו נתקדם!

איפה האתר שלכם נמצא היום בגוגל? ואיפה אתם רוצים שיהיה? ומהי הדרך להגיע לשם? אנחנו נבצע עבורכם את כל הקשור בקידום האתר בגוגל, אנחנו נדרג לקיום כל הפרמטרים הנדרשים לקידום אורגאני ונבצע אותם על הצד הטוב ביותר, תוך טיוב מתמיד של מילות המפתח והקישורים, העמדת היסודות הנכונים ויצירת תמהיל הקידום הנכון, שיטיס את האתר כלפי מעלה.
 
 
 
 
 
בניית אתרים
 
 
 
בניית אתרים – תבנו על זה!

בניית אתרים היא תהליך סבוך ומשמעותי, הנדרש לליווי ותמיכה מקצועיים לאורך כל הדרך. אנו נגדיר יחד את דרישות האתר, נעצב ונבצע את הבניה הפיזית של האתר, נעצב בהתאם לדרישות ונשתמש בניסיון הרב שלנו בתחום זה על מנת לבנות אתר נכון ואפקטיבי, בעל היכולת להפוך לכלי מקדם משמעותי לעסק ובעל היכולת לממש את כל היעדים המאתגרים שהוצבו בפניו.
 
 
 
 
 
עיצוב אתרים
 
 
 
עיצוב אתרים – יופי של אתר!
עיצוב אתרים, בחירת הצבעים, עיצוב הלוגו וסידור המידע, שילוב מדיה (תמונות, סרטים, פלאש) והוספת פונקציונאליות אטרקטיבית בעלת ערך מוסף לגולש – אלה הם רק מקצת השירותים הויזואליים שנוכל להעניק לכם בדרך אל האתר המושלם. הצלחתו של האתר שלכם טמונה במידה רבה ביכולת הויזואלית שלו, וביכולת משיכת הגולשים באמצעים אלה, וכאן אתם לא יכולים להסתפק בפחות ממושלם.
 
 
 
 
 
קמפיין קישורים ממומנים
 
 
 
קמפיין קישורים ממומנים בגוגל – יש קשר!

כן, אנחנו יודעים שלא תמיד יכולים אתרים להרשות לעצמם את משאבי הזמן והתקציב הנדרשים לקידום אתרים אורגאני. עבור אתרים אלה בדיוק, כמו גם עבור אתרים שמבקשים פתרון מהיר בזמן שתהליכי קידום אחרים מתבצעים ברקע, אנחנו נעמיד קמפיין קישורים ממומנים בגוגל – קמפיין אפקטיבי, מהיר, בעל תוצאות מוכחות ובעל יכולת לחשוף את האתר לאלפי גולשים בעלי פוטנציאל להפוך ללקוחות ערכיים. במסגרת הפעילות נבצע את מחקר מילות המפתח, נייעץ אודות אופן הקמפיין הדרוש, ונבצע את כל המהלך מול גוגל על מנת להצליח בהשגת יעדי הקמפיין.
 
 
 
 
 
קידום ברשתות חברתיות
 
 
 
שיווק ומיתוג ברשתות חברתיות – איי לייק איט!
כמה לייקים קיבלתם היום? וכמה מעריצים יש לכם בדף בפייסבוק ? ומתי עדכנתם לאחרונה את הקבוצה? שיווק ומיתוג בקבוצות חברתיות הוא תחום המתפתח במהירות עצומה הנדרש להבנה מעמיקה של אופן העבודה בסביבה זו, של הוספת המוצרים הנכונים לאתר, על מנת שישתלבו ברשת החברתית ועל שיתוף הפעולה ביניהם, על שיווק ויראלי ומשמעותו. בעולם הזה של הפייסבוק, להישאר מאחור הוא דיסלייק רציני...
 
 
 
 
 
פרסום בוידאו
 
 
 
שיווק בווידאו – שכולם ייראו!
שיווק בווידאו מהווה כיום את אחד הטריגרים המשמעותיים להצלחה גורפת באינטרנט. מרבית החברות הגדולות מעסיקות כיום אנשי שיווק בווידאו המתמחים ביצירת באז באתרי האינטרנט (ובראשם YouTube), והאתר שלך בהחלט יפיק לא מעט מהצטרפות ליכולת מנצחת. יצירת קליפים שיווקיים אינה דורשת רק מצלמה, כי אם הבנה מעמיקה אודות שיווק, אודות מדיה חברתית ואודות היכולת ליצור את הבאז הנכון במקום הנכון.
 
 
 
 
 
תחזוקת אתרים
 
 
 
תחזוקת אתרים – תחזיקו חזק!
חושבים שאם סיימתם לבנות אתר - הסתיימה העבודה ? להיפך. היא רק החלה. מטרתה של עבודת תחזוקת אתרים היא לשמור את האתר עדכני, אפקטיבי, רלוונטי, פעיל ומחדש – הן עבור הגולשים והן עבור מנועי החיפוש. כן, זה דורש משאבי זמן. כן, בשביל זה אנחנו פה.