קידום אתרים מילון מונחים

 
 
קידום אתרים מילון מונחים
קידום אתרים בגוגל - מילון מונחים
ישנם לא מעט מונחים הקשורים לבניית אתרים ולקדים אתרים , כל מקדם אתר צריך לדעת ולבדוק כל אחד מהמונחים המופיעים בדף זה , אנו נדאג לעדכן ולהוסיף עוד בנושא קידום אתרים ומונחים שונים לפי הצורך והעידכונים המשתנים עם הזמן , נשמח אף לענות לכל עם כל שאלה בפורום קידום אתרים שלנו .

תגי מטה
ישנם כמה תגי מטה , תגי התגים מתארים לגוגל או לכל מנועי החיפוש תאור על דף האינטרנט שהם הולכים לסרוק , חשוב מאוד לשמור על כללי גוגל ולהגדיר אותם נכון:
- Descriptionתיאור האתר צריך להיות ממוקד ורלוונטי לנושא הדף הספציפי
- Title חשוב שיוגדר כמו שצריך ממוקד ומובלט כאשר מוזכר מילת ה- title בדף האינטרנט
- התמקדות בכל תגי המטה בנושא ספציפי לדף האינטרנט .
כאשר מזינים שאילתא בחיפוש גוגל , ברוב המקרים גוגל יציג לנו אחד מתגיות המטה , לכן , חשוב מאוד להגדיר את התיאור הכי ממוקד לדף עצמו. אנו אף פעם לא יודעים מה גוגל מציג לגולש לפי מילת המפתח , לכן מומלץ תמיד לעדכן את האתר עם מלל איכותי .
קוד סטאטוס 200
קוד חיובי כי הקובץ התקבל בהצלחה , למשל קובץ או תמונה שנטען בהצלחה חשוב שתדעו כי ישנם מערכות ניהול תוכן של אתרים שמחזירות קוד 200 ומראה כי הקובץ נטען אך בפועל הקוד הינו 404 קוד שגיאה .
הפנייה 301 של קבצים
הפנייה 301 הינה הפניה של קיבצי האתר למיקום שונה בשרת קוד 301 מומלץ ביותר היא הפניה באופן קבוע למיקומה החדש (ולא זמני) , קוד זה מומלץ לניתוב חדש לעמודים או אתרי אינטרנט שונים.
קליטת הפניה 301 יכולה לקחת מספר ימים (לרוב) ויכולה להגיע למספר חודשים אך הפניית הקבצים תלויה בהמון פרמטרים של האתר כמו סמכות האתר ברשת ע"י מנועי החפוש השונים ותדירות סריקת האתר ע"י מנועי החיפוש השונים

הפנית 302 של קבצי האתר בשרת
הפניית 302 הינה הפנייה זמנית ולא קבוע , והיא הפניה לא מומלצת לקידום נכון של אתר ישנן סיבות רבות מדוע לא לבחור בפקודה זאת , מנועי חיפוש רבים מתקשים להתמודד עם פקודה זאת הפנייה זאת אף פרוצה ויכולים לאפשר למתחרים לשלוט על דירוג האתר במנועי החיפוש השונים.
קוד שיגאה 404
Page not found ז"א השרת לא הצליחה למצוא את כתובת ה url של הדף ואין אפשרות להציג את דף האינטרנט וזה יכול להיות איזה עמוד או תמונה שהוסרה מהשרת ואין באפשרותנו להציג את הקובץ , ישנן סיבות שונות שאנו נתקלים בהודעת שגיאה 404
1. מנועי החיפוש סורקים את קוד האתר ומחפשים את פקודת robots המגדיר לכל מנוע חיפוש שסורק את האתר אילו חלקים לא לסקור
2. ישנם דפדפנים שמחפשים את קובץ Favicon.ico
3. ישנם קבצים שעברות מיקום בשרת ואין אפשרות להציג אותם