החלפות קישורים

 

על החלפת קישורים ועל יחסי שכנות טובים – כך תקדמו את האתר באופן חיובי
קידום אתרים מבוסס במידה רבה על הקישורים החיצוניים של האתר אל אתרים אחרים. הפרמטר הזה של החלפת קישורים מרשים מאוד את גוגל, המתייחס לכל קישור חיצוני כהבעת אמון של אתרים אחרים באתר המקודם, והצבעה פוזיטיבית על היותו רלוונטי לתחום החיפוש. ככל שאתרים רבים יכילו קישורים אל האתר המקודם, כך הרלוונטיות שלו תגדל והציון שלו בגוגל יהיה גבוה יותר (ולפיכך – האתר יקודם למקום גבוה יותר).

החלפת קישורים מבוצעת בשתי דרכים מרכזיות:
1. החלפת קישורים דו צדדית – שני האתרים מצביעים כל אחד על רעהו. חסרון – החלפת קישורים מהסוג הזה גורמת לגוגל לחשוד, כי מדובר בתחבולה שמטרתה קידום אתרים בלבד, בלא שיש באמת ערך מוסף לביצוע החלפת קישורים בין האתרים השונים.
2. החלפת קישורים חד צדדית – זהו הקידום המועדף על גוגל היות והוא נתפס כ"נטול אינטרסים".

מדוע חשוב לבצע החלפת קישורים ?
1. כאמור – ככל שאתרים רבים יותר יצביעו אל האתר המקודם, כך הוא יקודם למקום גבוה יותר בדפי התוצאות של גוגל.
2. החלפת קישורים מאפשרת יצירת שיתופי פעולה עם אתרים משלימים ואפילו מתחרים.
3. החלפת קישורים גורמת להגברת המודעות של גולשים אל האתר, שיכולים להגיע אליו גם מתוך אתרים אחרים. החלפת קישורים במקרה זה תעלה את התנועה באתר, תמשוך אליו גולשים רבים יותר ותגדיל את תשומת הלב שיזכה לה.

אז איך משיגים קישורים, ומדוע שאתרים ירצו לבצע החלפת קישורים עם האתר שלכם דווקא?
הפרמטר המרכזי שימשוך אתרים לבצע החלפת קישורים עם האתר שלכם הוא פרמטר התוכן. אם לאתר שלכם יש ערך מוסף מבחינת התוכן, אם הוא כתוב בצורה רצינית ואם הוא מהווה מרכז ידע, הרי שלאתרים אחרים יהיה אינטרס לבצע החלפת קישורים עם האתר שלכם. עם זאת, במקרים רבים נדרש להבין כי החלפת קישורים פירושה הדדיות וכי על מנת שהאתר שלכם יקודם דרך אתר אחר, תצטרכו גם אתם לקדם אותו בתמורה. זה אולי קשה קצת לעיכול, אבל בסופו של דבר שני האתרים מרוויחים, כך ששווה להתאמץ בשביל מטרה משותפת.
וטיפ נוסף חשוב מאוד – גם אם ביצעתם החלפת קישורים עם אתר אחר, היכנסו אליו מדי פעם ובדקו שהקישור עדיין עובד, ושהאתר שלכם עדיין מקודם דרכו. אם הקישור ירד – אתם יודעים מה לעשות, נכון?

 
החלפת קישורים
 
להחלפת קישורים השאר פרטים
 
החלפת קישורים
החלפת קישורים מאפשרת לכם לקבל תוצאות של חיזוק מילות מפתח שונות, כל קישור נכנס לאתר במילת מפתח מסויימת ישנה משמעות ויכולה רק להוסיף לקידום האתר וחיזק מילת המפתח , ישנם קישורים שנעשים ע"י הרשמה באינדקסים השונים , הקישור יכול לתת המון , אך איכות הקישור נמוכה לעומת איכות הקישור שמגיע ממנהל אתר אחר.

ישנם דרגות של איכות הקישורים , ישנם אתרים העוסקים בתחום ומילות המפתח של האתרבאותו נושא האתר שאליו הוא מקשר ,איכות הקישור גבוהה מפרסום באינדקס , קבלת קישור עם pr גבוהה 5 או 6 (בארץ זה מצויין) מצויין לחזק את מילת המפתח , אנו מקדמי האתרים , משתפים פעולה ומחליפים קישורים בצורה נכונה ומקצועית , ישנם מקרים שלא תמיד כדאי להחליף קישורים אלא לתת קישור מאתר אחד ולקבל מאתר אחר , כך חשיבות הקישור יותר אמין מבחינת גוגל , מהסיבה שכל אחד בקש מהשני לשים קישור בתמורה לקישור , לכן כאשר אין קישור חוזר , חשיבות הקישור מתחזק וניתן לקבל השפעה לטובה וה- pr של האתר יכול להתחזק .

החלפת קישורים בצורה נכונה בין אתרי אינטרנט שונים ברשת , מחזק את מילות המפתח ומאפשר לקבל תועלת מקסימלית , אם אתרים שונים מצביעים על האתר שלך במילת מפתח מסויימת ישנו סיכוי גדול שיהיו תוצאות מופלאות ע"י קבלת כמה שיותר קישורים מאתרים שונים ברשת , קידום אתרים מוכב מהמון אלגוריטמים המשתנים עם הזמן , כאשר המון אתרים ברשת מצביעים על אתרך ואומרים שאתה "חמוד" מן הסתם גוגל מבין שאתה כזה , כמובן שהקישור צריך להיות ברמת מנהל האתר ואז איכות הקישור מתחזק , דוגמה נוספת של השפעת מילות המפתח על תוצאות החיפוש בגוגל המקרה של אדון אולמרט ראש הממשלה...
לאחר מלחמת לבנון השנייה היה כעס עמוק להמון אזרחים במדינת ישראל , כל מי שרצה להראות לגולשים ברשת כי ראש הממשלה כשל במלחמה כולם הצביעו על קורות החיים של ראש הממשלה במילה "כישלון חרוץ" וזה יצר כח למילת המפתח ואפילו שאף אחת ממילות המפתח לא מוזכרות בקורות החיים של אהוד אולמרט , כמה אזרחים שרצו להבליט ברשת האינטרנט כי ראש הממשלה כשל הם השתמשו בדרך "הפצצת גוגל" וגרמו לגוגל להאמין לגולשים שכולם מצביעים על קורות החיים של ראש הממשלה במילה "כישלון חרוץ" אז קישורים המובילים לאתר היא אחת מהדרכים לקדם אתר במילת מפתח מסויימת , קידום נכון , מנקצועי וממוקד מורכב מכמה וכמה שינויים פנימיים של קידום לפי שלבי קידום אתר בצורה הנכונה ביותר .
 
להחלפת קישורים השאר פרטים