בניית אתרי תדמית

 

בניית אתר תדמית – אצלנו דווקא כן מסתכלים בקנקן
בניית אתר תדמית היא ה-פעולה הראשונה שכל בעל עסק נדרש לעשות בעת שהוא מחליט לעלות על גל ההצלחה הווירטואלי הסוחף את כל בעלי העסקים באשר הם. במילים אחרות – בניית אתרי תדמית חיונית לבעלי עסקים המבקשים להצליח, המבקשים ליצור מודעות ולחזק את המוניטין, ולמי שמחפשים ערוץ שיווקי נוסף מקביל על מנת להגביר מכירות. רגע, זה התיאור של צרכי העסק שלך בדיוק!

בניית אתר תדמית – מהם הנקודות שנדרש לשים עליהן דגש ?
1. הגדרת קהל היעד – מיהו קהל היעד של האתר, מה הוא מחפש, מה הצרכים שלו ומאיזה סיבות הוא יכנס דווקא לאתר שלך ?

2. מהו המסר שיועבר לקהל היעד באמצעות בניית אתר תדמית ? מה נרצה לומר לו, כיצד נענה על הצרכים שלו שהוגדרו קודם לכן, מה תהיינה התשובות שנחשוף בפניו ?

3. כיצד? בניית אתר תדמית יכולה להיעשות בדרכים עיצוביות רבות, אולם מהו הקו שיתאים למסר שבחרנו להעביר ? כיצד למתג את המסר ומהי הדרך האפקטיבית ביותר להעביר אותו ?

עיצוב דף הבית בעת בניית אתרי תדמית
אחד הדגשים החשובים ביותר בעת בניית אתרי תדמית היא עיצוב דף הבית שיהיה בו. דף הבית הוא שער הכניסה אל האתר, זה שתפקידו לתפוס את תשומת הלב של הגולש, לעורר את סקרנותו, לספק לו מיד את המסרים שהוא צריך ("הגעת למקום הנכון") וכמובן – להשתמש באמצעים נכונים של מיתוג (שימוש בצבעים ובפונטים נכונים, שילוב הלוגו של העסק וכו'). בניית אתר תדמית צריכה לשים דגש מיוחד על דף הבית ולבנות אותו כך, שיעוצב נכון מבחינה שיווקית, שיקדם את העסק וכמובן, בניית אתר תדמית נדרשת לאסוף לידים בדף הבית לשימוש עתידי (לידים = פרטי גולשים בעלי עניין בעסק, במוצר או בשירות שהוא מספק).


על חשיבות העיצוב בעת בניית אתרי תדמית
נכון, נכון שאומרים לא להסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו, אולם בעת בניית אתר תדמית הקנקן הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיקבעו את הצלחת האתר והעברת המסרים שבו. בניית אתרי תדמית לוקחת בחשבון, כי בעת שהגולש נכנס לאתר, עומדות בפניו מספר שניות בודדות בלבד, בהן יחליט האם הוא נשאר באתר או ממשיך הלאה, וזה בדיוק המקום לתפוס את תשומת הלב שלו, ולגרום לו לא רק להישאר, כי אם להמשיך ולהקליק על קישורים לעמודים פנימיים נוספים.

 
בניית אתרים
בניית אתרי תדמית- כרטיס הביקור שלך ברשת
היום כל עסק ביינוני עד גדול, חייב אתר אינטרנט, אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור שלך לא פחות מ- 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, לכן האתר שלך חייב לעשות רושם טוב על הגולש, גם אם הגולש הגיע אליך דרך חבר, או המלצה, באופן טבעי, הגולש יגש לגוגל ויחפש את שם העסק שלכם בכדי להתרשם רושם ראשוני על העסק שלכם ולקבל מידע אודות המוצרים והשירותים שאתם מציעים, אנו מאפשרים לכל העסקים לקבל מענה מקצועי ואישי של בניית אתרי תדמית, אתרים מעוצבים בהתאמה אישי, כמו כן התאמת המבנה של האתר בהתאם למי ומה שאתר רוצים להעביר לגולש, אנו מלווי אתכם החל מתכנון האתר, הבנת הצרכים שלכם והמסר אותו אנו מעוניינים להעביר לגולש עצמו, אנו כאן לתת לכם את הנסיון שלנו, וכך להתאים את הטוב ביותר, בכדי שלכם יהיה כרטיס ביקור שמאפיין תכם אל מול הגולש , שאינו יודע או מכיר אתכם, אנו כאן לתת לכם את הטוב ביותר , בעיצוב הטוב ביותר, ונשתדל גם להתאים לכם את המחיר הטוב ביותר, שילוב של בניית אתר תדמית בשילוב קידום האתר בגוגל ואף קמפיין קישורים ממומנים .