בניית אתרי חנות

 
בעל עסק מכירתי ? בניית אתר חנות אלקטרונית – זהו האתר בשבילך !
תחום המסחר האלקטרוני באינטרנט מצוי בעליה מתמדת, וכיום כמעט כל בעל עסק מכירתי נדרש לקיים ערוץ שיווק ומכירות מקביל באמצעות בניית אתר חנות וירטואלית. בניית אתר חנות אלקטרונית דורש הכנה מוקדמת, הגדרת דרישות ומחקרים סטטיסטיים, לשם כך נדרשים מקצועיות והבנה עמוקה בתחום.

מהי מטרתה של בניית אתר חנות אלקטרונית ?
מטרתה של בניית אתר חנות אלקטרונית היא למשוך קהל לקוחות נוסף אל החנות, לפתוח ערוץ מכירתי במקביל לערוץ הפיזי הקיים (באמצעות חנות קיימת או מכירות באמצעות הטלפון), ובעיקר – לאפשר ללקוחות פוטנציאלים לקבל את כל המידע שהם נדרשים לו אודות מוצרי החנות, בכל שעה ביום, ומבלי לצאת מהבית – דרישות יסוד של לקוחות בימינו.

ביצוע נכון של בניית אתר חנות אלקטרונית
על מנת לבצע בניית אתר חנות אלקטרונית בצורה נכונה, נדרש לקיים פגישה על מנת שנבין טוב יותר את הדרישות מאותו האתר, נענה על שאלות יסוד לגבי קהל היעד והצרכים שלו מהחנות הוירטואלית שתוקם, נגדיר בדיוק מהם המוצרים שיכללו באתר, מה יהיה מודל המכירות שלהם ומה תהיה הדרך הטובה ביותר להציג אותם ללקוחות.
על מנת להצליח בעת בניית אתר חנות אלקטרונית נדרש האתר לענות על מספר קריטריונים:

1. מיצוב ומיתוג. בניית אתר חנות אלקטרונית לעסק שלך עומדת לצרף אותו אל שוק גדול, תוסס ופורה של חנויות דומות, וחשוב יהיה למצוא את הדרכים למצב ולמתג דווקא את החנות הוירטואלית שלך על פני המתחרים כולם.

2. נוחות. בניית אתר חנות וירטואלית חייב להפיק בסופו של דבר אתר נוח לתנועה ולגלישה, ברור לגולשים ומזמין (דוגמא – חוק שלושת הקליקים, על פיו חייו כל לקוח למצוא את מבוקשו באתר בתוך שלושה קליקים בלבד).

3. משיכת לקוחות ערכיים. אלה הם הלקוחות שלא רק יבקרו בחנות, אלא גם יישארו בה זמן רב ובהמשך יבצעו רכישה.

בניית אתר חנות וירטואלית דורש שילוב אמצעי סליקה באתר
בנוסף לכל אלה, בעת בניית אתר חנות אלקטרונית נדרש לשלב בה מערכת סליקה. על מנת לבחור את מערכת הסליקה הנכונה נגדיר יחד את אמצעי התשלום, שיתאפשרו באתר ואת חברות האשראי שהעסק עובד איתם כרגע. לעיתים, בעת בניית אתר חנות אלקטרונית ישנה אפשרות לשלב אמצעי סליקה נוספים שהעסק טרם התנסה בהם דוגמת paypal – אחרי שאציג בפניכם את כל המשמעויות והיתרונות של אמצעי תשלום אלה, נוכל להחליט האם תרצו לשלב אותם בעת בניית אתר חנות וירטואלית בשלב הזה.

 
אתרי חנות- מכירה ברשת
בניית אתר חנות ברשת
בניית אתרי חנות, אתר חנות הינו אתר מוכב ומותאםאישית, באתר חנות ישנם פרמטרים שאין לאתר רגיל, אתרי חנות בנויים בהתאמה אישית לסוג המוצרים, ניתן להוסיף ולשנות מוצרים, ניתן לתאר כל מוצר ולתמחר, אנו מלווי אתכם לאורך תהליך הבנייה, תוכלו לנהל את האתר, באתר ישנו סל קניות וכל גולש יכול לצבור לעצמו את המוצרים המתאימים לו, אנו נשמח לייעץ ולהתאים לכם את סוג האתר בהתאם למוצרים, אנו נתאים את עיצוב אתר חנות בהתאם לסוג המוצרים, צבעי הלוגו שלכם ובהתאם לאתר עצמו , כך שהגולש ירגיש שהוא מעוניין להמשיך ולגלוש באתר , נשמח לייעץ ללא עלות לפני הקמת האת, עד לקבלת המוצר המוגמר .